Tule Just Filmi ekskursioonile

Pimedate Ööde Filmifestival ning noorte- ja lastefilmide festival, Just Film kutsub kõiki klasse ja koole kinno ekskursioonile

14. noorte – ja lastefilmide festival, Just Film on Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali suurim alafestival, mis näitab lastele ja noortele igal aastal ligi 50 kvaliteetset filmi.

Just Film koosneb peamiselt neljast suurest programmist: laste-, noortefilmid, tänavakultuuri eriprogramm ning laste ja noorte õiguste eriprogramm.

Tänavu kutsume kõiki koole ekskursioonile kinno, mis sisaldab endas bussitransporti lähtekohast Tallinnasse ja tagasi ning teie valitud filmi (vt “Ajakava”).

Ekskursioonide toimumisaeg: 14.11 – 23.11.2013 Tallinnas Solaris Kinos ja Coca-Cola Plazas.

Bussi broneerimine ekskursioonile sõiduks ja tagasi: Kõigil soovijatel on võimalus broneerida festivali kaudu endale 45-kohaline buss, mis toob Tallinnasse ja viib tagasi. Buss väljub kooli juurest eelnevalt kokku lepitud ajal. Aega on võimalik kokku leppida justfilm@poff.ee, kristina.kebinau@poff.ee või 53002617

Filmivalik: Festivali kavasse on pandud igal tööpäeval neli filmi, mida soovitame ekskursiooni raames vaatama tulla (vt “Ajakava”). Kui soovite tulla vaatama mõnda muud Just Filmi programmis linastuvat filmi, siis kava on üleval www.justfilm.ee.

Ekskursiooni hind: 9€/õpilane, õpetajale on ekskursioon tasuta. Hind sisaldab kinopiletit ja bussi Tallinnasse ning tagasi. (NB! Hind kehtib vähemalt 40-liikmelisele grupile).

Eksursioon sisaldab endas bussi sõitu Tallinnasse ja sihtkohta tagasi ning filmi vaatamist.

Broneerimine: Palume oma filmisoovist ning bussi väljumiskohast teada anda hiljemalt viis päeva enne planeeritud ekskursiooni.

Lisainfo ja broneerimine: justfilm@poff.ee või kristina.kebinau@poff.ee, 53002617