Lasteaiaprogramm

Meil on rõõm teatada, et sel aastal korraldame Tallinnas Just Filmi raames ka eraldi lasteseansse. Need seansid toimuvad Kinos Kosmos, kuhu on mugav jalutada või ühistranspordiga tulla ning saalid on head väikesed.  Lasteseansid toimuvad festivali jooksul kuuel päeval ning kaks korda päevas, kell 10.00 ja kell 11.00. Seansi kestus on 48 minutit.

Kutsume teid oma rühmadega lasteseanssidest osa võtma. Pileteid on võimalik osta eelregistreerimisega meie kodulehelt ning eelkooliealistele lastele kehtivad meie sooduspiletid (hinnaga 3€). Õpetajatele on seanss loomulikult tasuta.

Lasteseanss koosneb erinevatest multifilmidest ja seansid toimuvad:
13. ning 16.-20. novembril.

SUUR MAALRITÖÖ JA TEISED LASTEFILMID
Eesti 2014, 48 min
R: Aina Järvine ja Meelis Arulepp

”Suur maalritöö” on Eesti joonisfilm, mis põhineb Ellen Niidu ja Edgar Valteri samanimelisel lasteraamatul. Filmis kõlavad Vaiko Epliku kirjutatud meeleolukad laulud.
Film räägib loo sellest, kuidas maailm värvid sai: kord õige ammu, kullapai, kui maailm alles valmis sai, ta oli värvimata. Siis tuli platsi pintslimees, käes värvinõud, kus värvid sees, et värviga kõik katta.

Teised filmid seansil:

”Väike lühinägelik boamadu” räägib loo boamaopoisist Kaabrielist, kelle ebatavalised intelligentsed meetodid aitavad võita džunglirahva hirmu nimega See. Nimelt õpib Kaabriel lugema ja avastab raamatute maailma.

”Mis mõttes?” sari sisaldab nelja lühifilmi, kus lapsed jagavad vaatajatega oma mõtteid erinevatest maailmaasjadest – armastus, elu, unenäod, sõprus. Näeme ja kuuleme, mis neile meeldib ja ei meeldi, mida nad kardavad, loodavad ja millest unistavad.
Kui selline võimalus pakub teie rühmale huvi, külastage meie kodulehte ning edastage oma broneering aadressil justfilm@poff.ee. Kuna ühes saalis on 50 istekohta, on kiirematel reageerijatel kuupäeva valiku osas eelis.

Küsimuste korral saate kontakti võtta heleen.sutt@poff.ee või telefonil 5205592.

Kohtumiseni kinos!